februari 27, 2015

Contact

Boek een afpsraak bij de gewenste persoon

Zorgverlener Contactgegevens
Tandarts Hilde en Noura hilde@mcdb.be
02 360 25 05
Logopedist Hilde (NL) hildebr@mcdb.be
0477 41 38 99
Schoonheidsspecialist Ellen ellen@mcdb.be
0471 19 75 53
Schoonheidsspecialist Elke elke@mcdb.be
0478 54 35 06
Psycholoog Kim kimn@mcdb.be
0498 50 38 03
Kinesist Els els@mcdb.be
0478 33 00 56
Kinderkinesist Charlotte charlotte@mcdb.be
0473 22 84 12
Reumatoloog Hilde hildeb@mcdb.be
02 356 74 11


Adres:

Medisch Centrum Don Bosco
Lenniksesteenweg 59 Bus 01
1500 Halle

Bereikbaarheid:

Als u met de auto komt, is er gratis en ruime parking voorzien.

Met De bus:
U kan ook met de bus komen. Gratis voor 65+
Voor meer informatie:www.delijn.be

  • Bus 170-171-172 153-154-155 164
  • Schoolbus 571-572-573
  • Marktbus 101-121

Met de trein:
Daarnaast kan u ook met de trein komen. Het station van Halle ligt op 20 minuten te voet. Voor meer informatie: http://www.belgianrail.be/

Taxi:
· Sparta 02/356.34.38 of 0475/41.30.26
· Blommaert 02/356.45.52 of 0475/70.19.60